O NAS

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w handlu międzynarodowym i współpracy zarówno z chińskim jak i z polskimi firmami. Przez wiele lat działalności na chińskim rynku poznaliśmy jego specyficzny charakter i zasady działania. Wykonujemy wszechstronne analizy sektorowe rynku chińskiego oparte na analizie zarówno aspektów stricte ekonomicznych i biznesowych jak również prawnych, politycznych, społecznych, kulturowych i technologicznych. W warstwie operacyjnej zajmujemy się wprowadzaniem polskich produktów w wyspecjalizowane, często niszowe segmenty chińskiego rynku. Dzięki temu polskie marki, które planują eksport do Chin lub chcą zdobyć nowych klientów mogą szybciej uzyskać rozpoznawalność i stabilną bazę odbiorców

Doskonale rozumiemy potrzeby i zwyczaje przedsiębiorców z Chin. Dysponujemy też szeroką wiedzą na temat oferty produkcyjnej, możliwości technicznych i sytuacji polskich przedsiębiorstw. Nasza wiedza i metody działania pozwalają na dopasowanie potrzeb chińskiego importera i polskiego eksportera oraz tworzenie podstaw dla stabilnej, długookresowej współpracy satysfakcjonującej obie strony.

Łukasz Sarek

W pracy na co dzień posługuje się językiem chińskim. Przed powrotem do Polski przez wiele lat mieszkał i prowadził biuro przedstawicielskie w Szanghaju. Zajmuje się kompleksową obsługą transakcji handlowych między chińskimi i polskimi przedsiębiorstwami. Monitoruje zmiany na chińskim rynku, analizuje nowe możliwości i modele wejścia na chiński rynek. Doskonale orientuje się w zasadach handlu międzynarodowego, mechanizmach rozliczeń finansowych, formalnościach eksportowych i importowych oraz organizacji logistyki w handlu między Polską a Chinami. Jego zadaniem jest wypracowanie optymalnego modelu wprowadzenia produktów na chiński rynek i zapewnienie stabilnej długofalowej i bezpiecznej dla polskiego eksportera współpracy z chińskimi partnerami.

Paweł Kołodziej

Przez wiele lat pracował w dziale marketingu jednej z czołowych firm z branży automatyzacji procesów produkcji. Prowadził też własną firmę handlową w zakresie narzędzi specjalnych. Zna możliwości techniczne i szczegóły produkcyjne przedsiębiorstw z wielu branż, dzięki czemu ocenia potencjalną atrakcyjność produktów na chińskim rynku i dopasowanie oferty polskiego eksportera do wymagań chińskiego odbiorcy. Dzięki wiedzy i doświadczeniu w zakresie marketingu monitoruje i analizuje profile chińskich odbiorców oraz kanały i metody promocji produktów i usług.  Jego zadaniem jest dobór atrakcyjnych dla chińskiego odbiorcy polskich produktów oraz opracowanie oraz wdrożenie optymalnej i skutecznej na chińskim rynku strategii marketingowej.